Concello de Vimianzo
30 de outubro de 2020
O corazón da Terra de Soneira

Poboación e estatísticas

Os datos de poboación (por parroquias) correspondentes ao 21/01/2020 no Concello de Vimianzo son os seguintes:

  ParroquiaHomesMulleresTotal
  Baíñas353346699
  Bamiro181219400
  Berdoias112104216
  Calo180175355
  Cambeda153167320
  Carantoña273300573
  Carnés248272520
  Castrelo125128253
  Cereixo227241468
  Salto237241478
  Serramo122125247
  Treos165184349
  Tines7494168
  Vimianzo9151.0351.950
Total  
3.3653.6316.996

Ligazóns

Cita previa
Sede Electrónica
Directorio Empresarial
Escoitámoste
Liña directa co alcalde
Dbarrio. Comercion online
Axenda
- 2020 +
- outubro +
L
M
M
X
V
S
D
 
 
 
1
2
4
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
18
22
23
26
27
28
30
 

Perfil de contratante
Boletíns
SEA- Suelo Empresarial del Atlántico
COOKIES
Este sitio utiliza cookies para proporcionar os nosos servizos e realizar análisis de uso e de medición de nosa web. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información, ou ben coñecer como cambiar a configuración do seu navegador, pulsando na nosa Política de Cookies | ACEPTAR X