Concello de Vimianzo
26 de febreiro de 2020
O corazón da Terra de Soneira

Poboación e estatísticas

Os datos de poboación (por parroquias) correspondentes ao 21/01/2020 no Concello de Vimianzo son os seguintes:

  ParroquiaHomesMulleresTotal
  Baíñas353346699
  Bamiro181219400
  Berdoias112104216
  Calo180175355
  Cambeda153167320
  Carantoña273300573
  Carnés248272520
  Castrelo125128253
  Cereixo227241468
  Salto237241478
  Serramo122125247
  Treos165184349
  Tines7494168
  Vimianzo9151.0351.950
Total  
3.3653.6316.996

Ligazóns

Sede Electrónica
Directorio Empresarial
Escoitámoste
Liña directa co alcalde
Axenda
- 2020 +
- febreiro +
L
M
M
X
V
S
D
 
 
 
 
 
1
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
23
27
28
 

Perfil de contratante
Boletíns
SEA- Suelo Empresarial del Atlántico
COOKIES
Este sitio utiliza cookies para proporcionar os nosos servizos e realizar análisis de uso e de medición de nosa web. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información, ou ben coñecer como cambiar a configuración do seu navegador, pulsando na nosa Política de Cookies | ACEPTAR X