Concello de Vimianzo
13 de abril de 2024
O corazón da Terra de Soneira

Poboación e estatísticas

Os datos de poboación (por parroquias) correspondentes ao 13/03/2023 no Concello de Vimianzo son os seguintes:

  ParroquiaHomesMulleresTotal
  Baíñas327323650
  Bamiro190202392
  Berdoias108106214
  Calo179171350
  Cambeda152173325
  Carantoña263286549
  Carnés229265494
  Castrelo126123249
  Cereixo213232445
  Salto236235471
  Serramo114117231
  Treos153177330
  Tines7498172
  Vimianzo9611.0462.007
Total  
3.3253.5546.879

Ligazóns

Cita previa
Sede Electrónica
Pagos en liña
Directorio Empresarial
Escoitámoste
Liña directa co alcalde
Axenda
- 2024 +
- abril +
L
M
M
X
V
S
D
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 

Perfil de contratante
Boletíns
SEA- Suelo Empresarial del Atlántico
COOKIES
Este sitio utiliza cookies para proporcionar os nosos servizos e realizar análisis de uso e de medición de nosa web. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información, ou ben coñecer como cambiar a configuración do seu navegador, pulsando na nosa Política de Cookies | ACEPTAR X